Fillimi | Sporti | Sporti ne bote

Sporti ne bote

Lajme sportive shkurt

Liverpuli, tri “finale” larg titullit Kampion Skuadra e Liverpulit ka hedhur një tjetër hap të sigurt drejt titullit Kampion në Angli, me fitoren e djeshme 3-2 ... Lajmi i plote

Krujf: Barcelona del nga kriza nëse kthehet Guardiola!

Ikona e Barcelonës, Johan Krujf, beson se gjëja më e mirë që mund të bëjë klubi katalanas është të kthejë përsëri Pep Guardiolën në drejtimin ... Lajmi i plote

Mançester Siti, skuadra që paguan më mirë në sportin botëror

Klubi anglez i futbollit kalon dy skuadrat amerikane të bejsbollit, Jenkis e Doxhërs Mançester Siti është skuadra që paguan më mirë në sportin botëror. Ky është ... Lajmi i plote

Lajme sportive shkurt

Liverpuli mund 3-2 Sitin, 4 ndeshje larg titullit Premier League Skuadra e Liverpulit tashmë ka në dorë fatin e vet, pasi i mjafton të fitojë katër ndeshjet ... Lajmi i plote

"Poker" i Realit, parakalon Barçën

Nuk fal Reali i Madridit, nuk mund ta linte ti shpëtonte asistin e Barcelonës skuadra e Karlo Ancelotit që e mbylli thjesht dhe lehtë me ... Lajmi i plote

Hidhet shorti i Ligës së Kampioneve dhe i Europa League

Real Madrid – Bayern Mynih dhe Çelsi – Atletiko Madrid janë dy përballjet gjysëmfinale në Ligën e Kmapioneve, të dala nga shorti i hedhur sot ... Lajmi i plote

gjithsej: 6 | shfaqur: 1 - 6