Fillimi | roze

roze

Heidi “nxehet” me të dashurin, “topless” në Meksikë

  Heidi Klum nuk do t’ia dijë për vitet e saj mbi supe, kjo edhe për faktin se ka një trup të cilin e kanë zili ... Lajmi i plote

Vëllezërit e Paul Walker në filmin ‘Fast & Furious 7’

Vëllezërit e Paul Walker, Caleb dhe Cody, do të zëvendësojnë aktorin e ndjerë në disa pjesë të filmit ‘Fast & Furious 7’. “Kemi rinisur xhirimet dhe ... Lajmi i plote

Miley Cyrus në spital

Miley Cyrus ka pësuar një reaksion të rëndë alergjik ndaj antibiotikëve dhe është shtruar në një spital në Kansas City. Mbrëmjen e së martës Miley ishte ... Lajmi i plote

Irina Shayk shoqërohet me derra

Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë. E ... Lajmi i plote

Të famshmit me vetëvlerësim të ulët

Është e lehtë të mendosh që njerëzit e suksesshëm, të bukur e të talentuar të kenë vetëvlerësim të lartë dhe të ndjehen të kënaqur me ... Lajmi i plote

Ja pse i thonë “Shkëmbi”

Ka interpretuar në disa nga filmat më fitimprurës të viteve të fundit (saga Fast & Furious, The Scorpion King, G.I. Joe dhe Herkuli) duke u ... Lajmi i plote

Zac Efron, striptizëm në MTV Movie Awards

Pati premtuar përmes “Twitter” në fillim të këtij muaji që nëse do të mposhtëte filmin “Thor” për performancën më të mirë “topless” do të hiqte ... Lajmi i plote

Leo DiCaprio & Toni Garrn, puthje e plazh “topless”

Shpesh herë ka qenë i druajtur për lidhjet e tij, e sigurisht nuk ka folur as për marrëdhënien e tij aktuale. Megjithatë, asgjë nuk mund ... Lajmi i plote

Serena Williams: Krenare për trupin tim

Serena Williams është krenare për trupin e saj, por jo gjithmonë është ndjerë kështu. Tenistja e famshme amerikane ka zbuluar për revistën ‘Fitness’ se më ... Lajmi i plote

Kate Upton: Dëshira ime? Gjoks më i vogël

Edhe pse është modelja më e pëlqyer për shumicën e meshkujve, Kate Upton nuk është plotësisht e kënaqur me trupin e saj dhe ka zbuluar ... Lajmi i plote

Gruaja e Wayne Rooney me rroba banje

Coleen Rooney ka treguar format në një set fotografik për linjën e re të rrobave të banjës të krijuar prej saj për një markë britanike. Bashkëshortja ... Lajmi i plote

Rihanna, gati për shtrat apo për skenë?

Mbrëmjen e së dielës në MTV Movie Awards, Rihanna u paraqit e veshur si për shtrat. 26-vjeçarja kishte zgjedhur për këtë event një mantel të ... Lajmi i plote

Dekolteja shumë e hapur e Rita Orës

Rita Ora u paraqit në mbrëmjen MTV Movie Awards me një fustan të gjatë të zi që kishte një dekolte shumë të hapur duke tërhequr ... Lajmi i plote

Depp: Dua fëmijë me Amber Heard

Johnny Depp ka deklaruar se ka në plan të bëjë shumë fëmijë me partneren e tij të re, aktoren Amber Heard. 50-vjeçari është fejuar me 27-vjeçaren ... Lajmi i plote

Miley Cyrus, gjysmë-nudo në Instagram

Duket se Miley Cyrus e ka kaluar gripin që e pengoi të zhvillonte një koncert të turit të saj gjatë kësaj jave pasi në foton ... Lajmi i plote

Diaz: Monogamia nuk të bën të lumtur

Cameron Diaz mendon se lidhja me vetëm një mashkull nuk do e bënte aspak të lumtur atë. Aktorja 41-vjeçare tha për revistën ‘InStyle’ se i ... Lajmi i plote

“Asetet” e Kimit kërkojnë liri

Është e famshme në të gjithë botën për format trupore dhe ashtu siç shihet në foto, edhe vetë Kim Kardashian nuk mund t’i heqë sytë ... Lajmi i plote

Transformimi i Nicole Kidman

E shpërfytyruar, e rrahur barbarisht, e mavijosur dhe gjysmë lakuriq. Këto janë pamjet tronditëse të Nicole Kidman nga Australia. Asgjë për t’u shqetësuar për të gjithë ... Lajmi i plote

Përqafimi Rihanna-Drake

Revistat rozë raportojnë prej kohësh se reperi Drake dhe Rihanna prej disa muajsh janë në një lidhje, por vetëm së fundmi janë duke hedhur hapa ... Lajmi i plote

Kush ka flokët më të bukura

Yjet më në zë të botës së showbizit i nënshtrohen shpesh ndryshimit të modelit të flokëve, duke u përpjekur për të qenë sa më në ... Lajmi i plote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 1126 | shfaqur: 1 - 20

Lexoni nga autori

Anastas Angjeli

Anastas Angjeli