Fillimi | Kronika | Kronika e zeze

Kronika e zeze

Aksident në Levan-Tepelenë, tre të vdekur dhe 5 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë duke shkaktuar vdekjen e tre personave dhe plagosjen e pesë të tjerëve. Aksidenti ka ... Lajmi i plote

Korçë, hidhet nga kati i pestë 34 vjeçari i liruar nga burgu

Është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati një 34 vjeçar në qytetin e Korçës, i cili disa ditë më parë u lirua nga ... Lajmi i plote

Aksident tragjik në Kamëz, mjeti BMW del nga rruga, humbin jetën 4 të rinj

Aksident tragjik në Kamëz. 4 të rinj kanë humbur jetën si pasojë e daljes nga rruga të mjetit tip ‘BMW’ me të cilin udhëtonin. Automjeti ... Lajmi i plote

gjithsej: 3 | shfaqur: 1 - 3

Lexoni nga autori

Mustafa Nano

Mustafa Nano

Prej më shumë se dhjetë vitesh punon si gazetar në shtypin e në televizionet e Tiranës. Në qëndrimet që mban dallohet për qasjen e frymën liberal-progresiste. Ka bashkëpunuar në periudha të ndryshme me gazetat Shekulli, Korrieri e Shqip Është autor i tre librave eseistikë.